Werknemer van de maand: Februari

10 lutego 2021
375x215 4
Alweer bijna 11 jaar geleden is ze van Polen naar Nederland gekomen. Na een horecastudie van 4 jaar heeft ze nog eens 5 jaar in de horeca gewerkt waarna ze uiteindelijk bij Vion Food Group Apeldoorn terecht is gekomen. Hier werkt ze nu al enige tijd met veel plezier. We hebben het over niemand minder dan Monika Blaszcz ...

Alweer bijna 11 jaar geleden is ze van Polen naar Nederland gekomen. Na een horecastudie van 4 jaar heeft ze nog eens 5 jaar in de horeca gewerkt waarna ze uiteindelijk bij Vion Food Group Apeldoorn terecht is gekomen. Hier werkt ze nu al enige tijd met veel plezier. We hebben het over niemand minder dan Monika Blaszczok, werknemer van de maand februari! Vooral Urszula Lewandowska, Poolse Jobcoach bij Euro Planit, is enorm blij met Monika: “Monika werkt nu zo’n 2 jaar voor Euro Planit bij Vion. Ze is loyaal en enorm waardevol voor ons en Vion. Wij zijn blij met haar inzet en hopen dat ze zichzelf zowel persoonlijk als in haar werk nog veel zal ontwikkelen.”

Monika, hoe ben je bij Vion terecht gekomen?

“Ik was al enige tijd op zoek naar een nieuwe uitdaging. Ik vond mijn huidige werk niet meer zo leuk en wilde graag een keer iets anders proberen. Op dat moment werkte toevallig een kennis van mij bij Vion en die waren op zoek naar een emballage coördinator. Op die functie heb ik gesolliciteerd en na een week had ik al mijn eerste sollicitatiegesprek. Dat verliep zó goed dat ik na een rondleiding en een kort gesprek al was aangenomen!”

Kun je wat vertellen over je werkzaamheden?

“Bij Vion werken we voornamelijk met voorraden in kratten, pallets en dolav’s. Mijn taak is om deze voorraden te controleren. Ook al zit er bijna nooit een fout in de bestelling, toch check ik wat de planning precies besteld heeft en of dat ook goed bij ons is aangekomen. Als vrachtwagens de voorraad komen lossen zorg ik er meteen voor dat de emballage bonnen worden uitgedraaid en in de avond tel ik al onze voorraad en zet ik dit in de computer.”

Wat zijn de leuke en minder leuke kanten aan je werk?

“Het leukste aan mijn werk vind ik het contact met al mijn collega’s. Er is geen dag hetzelfde en het is nooit echt saai. Daarnaast ben ik altijd druk bezig met de dingen die ik ook echt leuk vind! Eigenlijk zijn er ook geen dingen die ik niet leuk vind aan mijn werk. Door alle vrijheid die ik krijg en de nieuwe dingen die ik leer raak ik alleen maar meer gemotiveerd. Vion is een leuke werkgever die mij allerlei leuke mogelijkheden geeft.”

 

WERKGEVERVAN DE MAAND: FEBRUARI

Vanuit de EU-afdeling binnen Euro Planit kijken Urszula Lewandowska en Monika Matubowska samen met de rest van het team naar de openstaande vacatures en mogelijkheden voor onze kandidaten binnen Vion.
“Bij Vion werken medewerkers van verschillende nationaliteiten en komaf en een opleiding is niet altijd noodzakelijk. Vion is zelf ook goed in het opleiden van hun personeel, maar heb je al wel ervaring of de juiste certificaten op zak dan is de match alleen maar nog sneller gemaakt!” Vertelt Urszula ons enthousiast. Monika vult haar graag aan: “Met de Vion ervaren we een fijne samenwerking, er zijn korte lijnen en er is leuk contact. Zo verzorgen wij al jaren diverse functies voor bijvoorbeeld de expeditie, emballage of als facilitair medewerker.”

Als de kandidaat in het plaatje van Vion past dan is een kennismakingsgesprek snel gepland.
“Wij vinden het leuk om snel te kunnen schakelen. Groen licht na het gesprek betekent vaak binnen 1 á 2 dagen starten. De meeste kandidaten werken hier al jaren en worden uiteraard ook na goed functioneren overgenomen door Vion zelf.” Aldus Monika

Wil jij meer weten over het werken bij Vion Food Group in Apeldoorn?
Neem dan contact op met Urszula via +31(0)6 – 57 58 68 57 of mail naar [email protected]